Бухгалтерські курси

Для тих, хто прагне розмовляти на бухгалтерській мові
Про нас - у фактах
Діяльність
ТОВ «АКАДЕМІЯ БІЗНЕС-ПРОФЕСІЙ» - це освітні курси з підготовки бухгалтерських кадрів та бухгалтерський центр по обслуговуванню юридичних і фізичних осіб-підприємців.
Досвід
Починаючи з дня заснування в 2010 році, вже більше 3000 слухачів завершили наші курси та після їх закінчення увійшли в бухгалтерський світ.
Викладачі
Провідний викладач нашого центру має досвід роботи бухгалтером більше 28 років, а викладацький стаж на курсах - 20 років.
Курси
Курси складаються з п'яти модулів. За бажанням можна пройти всі п'ять поетапно, а можна вибрати один або кілька. А також навчання може проходити стаціонарно або онлайн. Є формат групового та індивідуального навчання.
Практика
Після проходження перших чотирьох модулів, Ви можете пройти курс «Бухгалтерська практика». Детальніше про нього - при співбесіді.
Сертифікат
Після навчання, Вам надається сертифікат, визначеного зразка.
Чому - ми?
Отже, Ви вирішили освоїти професію бухгалтера і тому ми вітаємо Вас на нашому сайті!

Як показав наш досвід викладання - Ви один з типів, що навчаються:
    1) людина з нульовими знаннями - Вам потрібен бухоблік, але Ви ніколи не мали справи ні з бухгалтерськими документами, ні з Дебетом - Кредитом і що таке «Баланс» знаєте лише з реклами біо-йогуртів. При всьому різноманітті курсів, Ви боїтеся «промахнутися» і потрапити «не туди», і основне питання, що мучить Вас - «а раптом у мене не вийде?».
    2) вже бухгалтер - Ви вже працюєте бухгалтером, але не зовсім - Вам довіряють або виписку документів (бухгалтер з первинного обліку), або якийсь час Ви обробляєте тільки один напрямок в бухобліку свого підприємства, наприклад, працюєте з касою або дебіторами, але як все «зводиться» в Баланс - Ви не знаєте і тому бажаєте «підтягнути» свої знання, розкласти все по полицях і знайти добре оплачувану роботу головного бухгалтера.
    3) студент бухгалтерського факультету - або ще вчитеся або вже навчилися. Є маса теоретичних знань, але як їх застосувати? з чого почати? адже на підприємствах, зазвичай, не підучують, а вже хочуть бачити фахівця, який знає про свої посадові обов'язки.
    4) керівник (директор, підприємець) свого бізнесу - у Вас є бізнес. І не важливо, який він - великий, маленький, але головне свій! і Ви бажаєте розуміти свого бухгалтера - чому саме таку суму треба заплатити податків або що вимагати від його роботи, як контролювати свій бухоблік.

Сенс в тому, що неважливо чи є у Вас досвід в бухобліку чи ні!
Ви - хочете навчитися бухобліку і у нас Є що Вам запропонувати!
Виходячи з нашого багаторічного досвіду викладання і одночасно надання бухгалтерських послуг, ми знаємо ЯК Вас навчити і Що Вам дати, щоби Ви відразу після курсів почали працювати бухгалтером.
Програма будь-якого курсу розрахована на середній рівень успішності, а це значить, що навіть якщо Ви будете мати труднощі з засвоєнням будь-якого матеріалу, по мірі проходження курсу, Вам будуть дані додаткові уроки.
Враховано все, щоб гроші, витрачені на бухгалтерські курси, стали еквівалентом Вашого успіху в професії бухгалтер.
Запрошуємо Вас на консультацію і будемо раді новому колезі в світі бухобліку!
Курс "Бухгалтерський та податковий облік"
Програма навчання
У програмі курсу немає розмежування на підготовку окремо початківця і головного бухгалтера. Як показала практика, кожен вид діяльності має свої особливості ведення бухгалтерського і податкового обліку і бухгалтеру необхідно знати все, починаючи від первинних документів і проводок, до складання звітності. Вивчається облік не тільки юридичних осіб, але і підприємців паралельно в кожній темі. Поряд з теорією дані і практичні завдання, починаючи з азів до повного закріплення матеріалу на практиці.
Курс розроблений і постійно оновлюється провідним фахівцем нашого центру.
Є можливість отримання консультацій у викладача і після закінчення курсу, а також проведення перепідготовки, допомога в веденні бухобліку на Вашому робочому місці після працевлаштування.
Теорія і практика 
На кожному занятті Ви проходите теорію і практику одночасно, тому що вони не віддільні один від одного. Ваша практика на даному етапі - це задачі, які потрібно оформити в бухобліку.
В кінці курсу Ви вирішуєте фінальну задачу - ведення бухобліку на навчальному підприємстві, починаючи від проводок і до складання звітності. Мета її - закріплення пройденого матеріалу.
Термін навчання
Курс розрахований на 20 занять по 2 години. Програма курсу розрахована на середній рівень успішності. Але, вивчення бухобліку не терпить поспішності в навчанні. Тобто, якщо з яких-небудь причин Ви не встигли зрозуміти матеріал за відведений час, Вам будуть дані додаткові безкоштовні уроки.
Види навчання
Є можливість проходити навчання в різних форматах - стаціонарно (як індивідуально, так і групами по 4-5 чоловік), онлайн (як індивідуально, так і групами) та змішаний тип (частина занять офлайн, частина онлайн за бажанням)
Види навчання
по курсу "Бухгалтерський та податковий облік"
Що входить
Офлайн (індвид)
Офлайн (група)
Онлайн (індивид)
Онлайн (група)
20 занять + при необхідності додаткові заняття
Забезпечення матеріалами для проходження теорії і практики
Вебінари з викладачем (при онлайн та смішаному типі навчання)
Консультаційна підтримка протягом 60 днів після закінчення курсу
Допомога в веденні бухобліку на Вашому робочому місці після працевлаштування (оговорюється окремо вид допомоги та її оплата)
Закритий чат Telegram
Перевірка домашнього завдання
Сертифікат
Курс "Програма BAS" (1С)
Програма навчання
Для цього курсу була розроблена спеціальна задача щодо ведення бухобліку на підприємстві.
У чистій базі даних Ви вестимете облік, починаючи від реєстрації статутного капіталу до складання звітності. Знатимете не тільки як правильно створювати документацію, а й грамотно будувати бухоблік – після кожного документа відкривається оборотно-сальдова відомість та відстежується рух за рахунками, відображення у звітності.
Задача включає багато тем з бухобліку - каса, банк, оптова і роздрібна торгівля, послуги, виробництво, нарахування зарплати і багато іншого.
Після того, як Ви пройдете курс з викладачем, для Вас встановлюється ще одна чиста база даних і Ви маєте можливість самостійно, але під наглядом Вашого викладача повторити її ще раз для закріплення пройденого матеріалу. Якщо Ви не встигнете пройти її вдруге у відведені для курсу 10 занять, Вам даються безкоштовні уроки для того, щоб Ви її закінчили.
Термін навчання
 10 занять по 2 часа кожне.
Види навчання
по курсу "Програма BAS (1C)"
Що входить
Офлайн (індвид)
Офлайн (група)
Онлайн (індивид)
Онлайн (група)
10 занять + при необхідності додаткові заняття
Забезпечення матеріалами для проходження курсу
Вебінари з викладачем (при онлайн та смішаному типі навчання)
Консультаційна підтримка протягом 60 днів після закінчення курсу
Закритий чат Telegram
Сертифікат
Курс "Електронна звітність"
Програма навчання
Курс складається із двох занять.
Перше присвячено роботі з податковими накладними з ПДВ у програмах електронної звітності, а друге - це саме створення звітів у цих програмах.
Термін навчання
2 заняття по 2 часа кожний
Курс "Клієнт-банк"
Програма навчання
Одне заняття присвячене роботі в клієнтах-банках різних банків - створення платежів, банківських виписок.
Термін навчання
1 заняття - 2 часа
Курс "Бухгалтерська практика"
Програма навчання
Курс буде запропроновано тим слухачам, що пройдуть попередні 4 блоки навчання. Умови та терміни курсу оговорюються при співбесіді
Зв’яжіться з нами
Введіть свій контактний телефон, і ми обов'язково зателефонуємо Вам
+38 (095) 147 43 03
abpbux@ukr.net
м. Миколаїв, проспект Центральний, буд 73, офіс 517
Зупинка "Соборна"
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Close
Telegram
WhatsApp
Viber
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід
OK
Made on
Tilda